ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میز کار بالا و پایین شونده
08-16-2014, 06:53 PM
ارسال: #1
میز کار بالا و پایین شونده
سلام . من من چندتا شرکت رو دیدم که عنوان میکنن تو دستگاه لیزر میز کار بالا و پایین شونده یه مزیت خوب هست ، این مطلب چقدر حقیقت داره ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-16-2014, 06:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-16-2014 06:56 PM، توسط korosh1990.)
ارسال: #2
RE: میز کار بالا و پایین شونده
(08-16-2014 06:53 PM)mehrdad نوشته شده توسط:  سلام . من من چندتا شرکت رو دیدم که عنوان میکنن تو دستگاه لیزر میز کار بالا و پایین شونده یه مزیت خوب هست ، این مطلب چقدر حقیقت داره ؟

سلام دوست عزیز . ميز كار بالا و پايين شونده اونقدر ها چیز مهمی نیست . توی شرایط خیلی خاص بکار میاد و ابعادش محدوده (مثلاً در حالت عادی شما یه شیت روی دستگاه قرار می دید و هرجا که بخواهید روش کار میکنید ولی موقعی که می خواید از میز متحرک استفاده کنید منوط به سایز میز متحرکید.)در کل بودنش بهتر از نبودنش هست ولی همونطور که گفتم خیلی هم چیز خاصی نیست و برای پاور دستگاهتون هم هیچ مشکلی پیش نمی آد.
دوست عزیز تو خرید دستگاه بیشتر به پشتیبانی و خدمات پس از فروش فکر کن . با خرید دستگاه های لیزر از شرکت سوآن خیال خودتو از این بابت راحت کن
08-17-2014, 05:37 PM
ارسال: #3
سلام بايد در جواب شما عرض كنم كه هر اپشني روي دستگاه شما بسته به مصرف كاريه شما داره ميز كار هم يكي از اپشن ها هستش كه براي كاراي تبليغاتي تاثير بسزايي داره براي مثال اگر شما متريال مورد استفادتون داراي ارتفاع زيادي باشه به كمك اين اپشن يا همون ميز كار برقي ميتونيد به راحتي هم برش بزنيد و هم حكاكي كنيد
08-25-2014, 02:55 PM
ارسال: #4
ميز كار متحرك آيا زودتر خراب نميشه؟
08-25-2014, 03:14 PM
ارسال: #5
نه ابدا اينجوري نيست اگر ميز كار متحرك از تنظيم در بياد راحت تنظيم ميشود ولي ميز كار ثابت اگر از بالانس دربياد بايد فرز برش بديد تا بعد تنظيم شود
08-30-2014, 09:46 AM
ارسال: #6
نه ربطي به اتوماتيك بودنش نداره كه زودتر خراب بشه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان